Building the Future

O Nas

Jesteśmy twórcą marki własnej na zlecenie. Oferujemy również cały szereg usług powiązanych z branży life science.

Obsługujemy zarówno rynkowych potentatów i instytucje, jak i małe początkujące firmy, osoby prywatne, gabinety kosmetyczne, a także hotele i spa.

Nasza oferta obejmuje nie tylko kosmetyki, ale także leki, wyroby medyczne, produkty biobójcze,  komponenty, produkty spożywcze i suplementy diety, kosmetyki dla zwierząt i do domu oraz chemię gospodarczą  i nowe technologie kompozytów. Tworzymy innowacyjne formuły – zarówno te ekonomiczne, jak i luksusowe.

W naszych laboratoriach potrafimy opracować niemal każdy produkt, jakiego potrzebuje klient i rynek, przebadać go i wyprodukować. Opracowujemy i wdrażamy nowe technologie produkcji.

CosLab Group posiada własną klinikę medyczną, gdzie zatrudnia pełen zakres wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy także odrębnymi laboratoriami technicznym, naukowym i badawczo-wdrożeniowym oraz studio projektowym w Londynie.

Zaplecze produkcyjne i magazynowe pozwala  na jednoczesną obsługę różnorodnych zleceń.  Spółka prócz zaplecza laboratoryjno-medycznego  posiada obecnie  dwa zakłady produkcyjne. Zakład – laboratorium w Kaszowie specjalizuje się w produkcji kosmetyków i zakład w Czernichowie w produkcji wyrobów biobójczych i chemii gospodarczej . Niebawem zostanie otwarty także nowy zakład laboratorium przeznaczony wyłącznie dla przemysłu spożywczego i rolniczego w tym głownie przetwórstwa roślin i produkcji suplemnetów wraz z niemal 2 hektarowym polem eksperymentalnym.

Chętnie podejmujemy się  realizacji start-upów, a naszych klientów wspieramy na każdym kroku wychodząc naprzeciw ich potrzebom.

od pomysłu do sukcesu

W naszym laboratorium idee klientów zmieniamy na gotowe produkty, które wprost z naszego magazynu można wysłać na półkę sklepową w dowolnym miejscu na świecie.

Sukces Naszego Klienta jest naszym sukcesem!  Dokładamy wszelkich starań by go  osiągnąć!

Środki do deznyfekcji

SEPTEX

Nasz Zakład należy do laboratoriów CosLab i jest wydzieloną specjalistyczną jednostką o powierzchni ponad 2000 m2 produkującą wyłącznie wyroby biobójcze i środki dezynfekcyjne…

Produkcja Kontraktowa

Produkcja Kontraktowa

CosLab Private Label specjalizuje się w kompleksowej produkcji kontraktowej dla innych podmiotów gospodarczych…

Instytut Dermatologii

Instytut Dermatologii

W Instytucie w ciągu ostatnich 10 lat wyleczyliśmy ponad 400 000 pacjentów. Jesteśmy jedyną placówka w Polsce gdzie tak kompleksowo, na miarę współczesnej wiedzy, można rozwiązać problemy skórne…

Usługowe napełnianie Aerozoli

Napełnianie Aerozoli

Spółka CosLab Aerosol specjalizuje się w opracowaniu formulacji i napełnianiu aerozoli dla przemysłu kosmetycznego oraz w produkcji wyrobów medycznych w opakowaniach aerozolowych….

Specjalistyczne Laboratorium Badawcze

Specjalistyczne Laboratorium Badawcze

SkinLab jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem badawczym, wykonującym kompleksowy pakiet badań i analiz…