KOSMETYKI

Oferując innowacyjne technologie, tworzymy zaawansowane receptury produktów kosmetycznych, wdrażając jednocześnie wizje naszych klientów i wprowadzając gotowe wyroby na rynek.

Koncepcja piękna nieustannie się zmiania, co też skutkuje pojawianiem się nowych rozwiązań w branży kosmetycznej.

Oferując innowacyjne technologie, i tym samym wdrażając kompleksowe wizje klientów w życie, tworzymy zaawansowane technologicznie receptury produktów kosmetycznych, przy jednoczesnej możliwości szybkiego wprowadzenia gotowego wyrobu na rynek.  Swoimi działaniami dorównujemy kroku aktualnie pojawiającym się światowym trendom. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na szybkie działania, dzięki czemu nasi klienci wykorzystują każdą pojawiająca się w branży beauty niszę.

Kreujemy Nowoczesny Świat Kosmetyków

Kilkunstoletnie doświadcznie w branży kosmetycznej zbudowane od podstaw w laboratorium Instytutu Dermatologii i przynależącym do niego zakładzie kosmetycznym pozwoliło nam na zdobycie dużej praktycznej wiedzy i przede wszytskim przewagi technologicznej.

Od samego początku inwestowaliśmy w niezależność naszego zakładu i laboratorium, po to aby móc prowadzić niezależne badania gotowe do komercjalizacji.

Obecnie nasza grupa firm obsługuje dużą część polskiego rynku kosmetycznego, a także większość rynku tureckiego i koreańskiego pod kątem badań i wdrożeń.

Naszym klientom oferujemy pełne zaplecze badawcze, naukowe i wdożeniowe. Nasz zaspół potrafi opracować i wprodukować każdy rodzaj kosmetyku  w dowolnej formie . Wprowadzamy też na rynek nowe substancje aktywne, toworząc przez to kompletnie nowe, unikalne fromulacje. Jest to bardzo duży atut wobec całej konkurencji.

Współpraca z kancelarią patentową umożliwia niezwłoczne patentowanie naszych badań i realizacji i gwarantuje utrzymanie wyjątkowości i tym samym przewagi.

Nowe technologie w produktach konsumenckich pozwalają na wyróżnienie się na światowym rynku.

W opracowaniu receptur wyrobów kosmetycznych stosujemy projektowanie CosAI oparte o pfererencje  społeczne danej populacji . Analiza uwzglęnia oczekiwania  i potrzeby określonych grup fenotypowych i kulturowych w stusunku do bieżacych uwarunkowań otoczenia.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem i dla naszych klietów dokładając wszelkich starań, aby osiągnęli zamierzony sukces.

Nasza firma CosLab Private Label to kompletna fabryka z laboratorium kosmetycznym. Nie trzeba więc inwestować w infrastrukturę aby zostać twórcą i właścicielem marki kosmetycznej.