O NAS

Jesteśmy twórcą marki własnej na zlecenie  oferujemy również cały szereg usług powiązanych z branży life science .

 

Obsługujemy zarówno rynkowych potentatów i instytucje , jak i małe początkujące firmy, osoby prywatne, gabinety kosmetyczne, a także hotele i spa.

 

Nasza oferta obejmuje nie tylko kosmetyki, ale także leki, wyroby medyczne i produkty biobójcze,  komponenty, produkty spożywcze i suplementy diety, kosmetyki dla zwierząt i do domu oraz chemię gospodarczą  i nowe technologie kompozytów  . Tworzymy innowacyjne formuły - zarówno te ekonomiczne, jak i luksusowe.

 

W naszych laboratoriach potrafimy opracować niemal każdy produkt jakiego potrzebuje klient i rynek , przebadać go i wyprodukować.  Opracowujemy i wdrażamy nowe technologie produkcji .

 

CosLab Sp z o.o. posiada własną klinikę medyczną , gdzie zatrudnia pełen zakres wysokiej klasy specjalistów  Dysponujemy także odrębnymi laboratoriami  technicznym ,  naukowym  i   badawczo-wdrożeniowym  oraz studio projektowym w Londynie.

 

Zaplecze produkcyjne i magazynowe pozwala  na jednoczesną obsługę różnorodnych zleceń.  Spółka prócz zaplecza laboratoryjno medycznego  posiada obecnie  dwa zakłady produkcyjne . Zakład - laboratorium  w Kaszowie specjalizuje się w produkcji kosmetyków i zakład w Czernichowie w produkcji wyrobów biobójczych i chemii gospodarczej . Niebawem zostanie otwarty także nowy zakład laboratorium przeznaczony wyłącznie dla przemysłu spożyczwczego i rolniczego w tym głownie przetwórstwa roślin i produkcji suplemnetów wraz z niemal 2 hektarowym polem eksperymentalnym.

 

Chętnie podejmujemy się  realizacji start-upów, a naszych klientów wspieramy na każdym kroku wychodząc naprzeciw ich  potrzebom.

 

OD POMYSŁU DO SUKCESU.

 

W naszym laboratorium idee klientów zmieniamy na gotowe produkty, które wprost z naszego magazynu można wysłać na półkę sklepową w dowolnym miejscu na świecie.

 

Sukces Naszego Klienta jest naszym sukcesem!  Dokładamy wszelkich starań by go  osiągnąć!