Zaznacz stronę

Kosmetologia

CosLab Group

Koncepcja piękna nieustannie się zmiania, co też skutkuje  pojawianiem  się zaawansowancych a przy tym wciąż akutualnych rozwiązań w branży kosmetycznej .

Oferując innowacyjne technologie, i tym samym wdrażając kompleksowe wizje klientów w życie, tworzymy zaawansowane technologicznie receptury produktów kosmetycznych, przy jednoczesnej możliwości szybkiego wprowadzenia gotowego wyrobu na rynek.  Swoimi działaniami dorównujemy kroku aktualnie pojawiającym się światowym trendom. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na szybkie działania, dzięki czemu nasi klienci wykorzystują każdą pojawiająca się w branży beauty niszę.

Kreujemy Nowoczesny Świat Kosmetyków

Kilkunstoletnie doświadcznie w branży kosmetycznej zbudowane od podstaw w laboratorium Instytutu Dermatologii i przynależącym do niego zakładzie kosmetycznym pozwoliło nam na zdobycie dużej praktycznej wiedzy i przede wszytskim przewagi technologicznej .

Od samego początku inwestowaliśmy w niezależność naszego zakładu i laboratorium , po to aby móc prowadzić niezależne badania gotowe do komercjalizacji .

Obecnie nasza grupa firm  obsługuje dużą część polskiego rynku kosmetycznego a także większość rynku tureckiego i koreańskiego pod kątem badań i wdrożeń .

Naszym klientom oferujemy pełne zaplecze badawcze, naukowe i wdożeniowe . Nasz zaspół potrafi opracować i wprodukować każdy rodzaj kosmetyku  w dowolnej formie . Wprowadzamy też na rynek nowe substancje aktywne , toworzymy przez to kompletnie nowe fromulacje , takie jakich nikt nie ma i mieć nie może . Jest to bardzo duży atut wobec całej konkurencji .

Współpraca z kancelarią patentową umożliwia niezwłoczne patentowanie naszych badań i realizacji i gwarantuje utrzymanie wyjątkowości i tym samym przewagi .

Nowe technologie w produktach konsumenckich pozwalają na wyróżnienie się na światowym rynku .

W opracowaniu receptur wyrobów kosmetycznych stosujemy projektowanie CosAI oparte o pfererencje  społeczne danej populacji . Analiza uwzglęnia oczekiwania  i potrzeby określonych grup fenotypowych i kulturowych w stusunku do bieżacych uwarunkowań otoczenia.

CosLab Group jest polską firmą rodzinną w której politykę wpisane jest wspieranie polskich przedsiębiorców , także malutkich start upów.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem i dla naszych klietów staramy się zrobić wszystko aby osiągnęli zamierzony sukces.

Nasza firma CosLab Private Label to kompletna fabryka z laboratorium kosmetycznym . Nie trzeba więc inwestować w infrastrukturę aby zostać twórcą i właścicielem marki kosmetycznej.